TEMPO TRANS  679 34 - Knínice u Boskovic 184 - ČR
  IČO: 26926091     DIČ: CZ26926091

O Firmě

Dobrý den,
dovoluji si Vám představit firmu Tempo Trans s.r.o., která vznikla po boku a v návaznosti na dlouholeté zkušenosti firmy - Ludvík Lujka - silniční motorová doprava nákladní, dodavatele dopravních služeb.
Dopravní firma Ludvík Lujka zahájila svoji činnost 29. 6. 1992. Firma Ludvík Lujka vystupuje od založení jako fyzická osoba a má po celou dobu stejného majitele. Firmu založil majitel s cílem poskytovat kvalitní a profesionální služby v oblasti mezinárodní dopravy. Firma se po celou dobu plně věnuje podnikání provozováním silniční nákladní dopravy v České republice a na území Evropy.
Dne 1.3.2004 byla založena společnost s ručením omezeným s názvem Tempo Trans s.r.o. Tato firma navázala na dlouholeté zkušenosti firmy Ludvíka Lujky v oblasti mezinárodní dopravy a současně do fungování firmy vstoupili vyjma Ludvíka Lujky i Petr a Kateřina Lujkovi.
Našim cílem je dlouhodobá spolupráce založená na spokojenosti zákazníků a vysoké úrovni poskytovaných služeb.


Kde nás najdete:

Tempo Trans s.r.o.
Ludvík Lujka a syn
Knínice u Boskovic 184
679 34 Knínice u Boskovic
Česká republika

Mapa Mapa

Závěrem:

Stojíte-li před rozhodnutím jaká společnost Vám bude poskytovat nejlepší služby v oblasti silniční mezinárodní a vnitrostátní dopravy, můžete si být jisti, že u nás naleznete nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Vždy můžete počítat s naším vstřícným přístupem, neboť spokojenost zákazníka, byla vždy naším cílem a je nerozlučně spojena se jménem naší firmy.